Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Projekt terminator quadcopter

Go down 
Autor/icaPoruka
banga
Admin
Admin
banga


Broj postova : 165
Age : 42
Lokacija : Slavonski Brod
Registration date : 23.10.2008

Projekt  terminator quadcopter Empty
PostajNaslov: Projekt terminator quadcopter   Projekt  terminator quadcopter Icon_minitime116/2/2011, 23:12

Evo krenulo se u izradu novog quadcoptera terminator verzija. Frejm je SLE x9.01 full aluminiji 2mm. Cvrst je kao armirani beton a tezina je 420grama. Tezinu cu vjerujem smanjiti ali za sada ostaje ovako dok se ne nabave plasticni vijci i distanceri jer za montazu ovoga frejma samo potrosio 47 vijaka M3 40mm duzine i otprilike 150 matica M3 a ako se ne varam vagnio sam samo te vijke i matice i to je bilo preko 100 grama tako da vjerujem da ce tezina frejma ici dole.

Za elektroniku planiram koristiti KK kontroler, esc rc timer 30A i rc timer motore BC2836-11 750KV Outrunner Brushless Motor. Baterija ostaje ista turingy nano tech 35-70C 2650mAh.
Ujedno planiram staviti i ledice.

Kao sto rekoh za sada ostaju vijci i matice dok ne dodjem do plasticni vijaka i distancera.

Evo kako to izgleda:
Projekt  terminator quadcopter Snc00932
Projekt  terminator quadcopter Snc00933
Projekt  terminator quadcopter Snc00934
Projekt  terminator quadcopter Snc00936
Projekt  terminator quadcopter Snc00937e
Projekt  terminator quadcopter Snc00939

Sta mi je potrebno za LED sistem samo led strip koji spajam direkt na bateriju ili se to drugacije spaja? te naletio sam na neke turingy led switch za paljenje i gasenje istih preko stanice- Dali to sta valja ili imate nesta drugo za preporcuit(moze link:HK,ebay,...? Te dali ima tko viska za prodati?Isto tako mi je potrebno ako tko ima za prodaju HK-T500 Landing Skid?

Evo par slika kako to izgleda sa vijcima u doljni dio taman staje turingy nano tech baterija
Projekt  terminator quadcopter Snc00947small
Projekt  terminator quadcopter Snc00950small

A neki dan sam bio ugodno iznenadjen stigao paket distancera niti sam platio niti narucio , ali kada sam trazio slao sam upit nekima na ebayu, a i posalo sam upit par firmi i cijena se vrtila oko 60-65 dolara za komplet (distanceri + vijci+matice). Tako da je jucer stiglo od jedne od firmi koji sam slao upit free samples svi potrebni distanceri(jedino sto su M/F). Evo upravo narucio nylon M3 vijke i matice tako da se cekaju paketi a onda krece zamjena metalni ya plasticne i postavljanje elektronike. Bas me zanima kako ce to letit jer frejm izgleda premocno, a cvrst je kao stijena .

Free distanceri : (pijanoo)
Projekt  terminator quadcopter Snc00960small
Narucio ostatak sto je potrebno cim dodje mjenjam sve pa bacam na vagu trebalo bi spustiti tezinu.
Power board + novi atmel s zadnim firmware-om (X-mod)
Projekt  terminator quadcopter Snc00942small

KK kontroler cu izvaditi iz prvog quada privremeno dok ne izadje davorova verzija

Motori i regleri su takodjer na putu tako da vjerujem da bi uskoro trebalo stici, a onda se bacam na montazu i podesavanja, a zatim samo je nebo granica Very Happy
[Vrh] Go down
http://dream-sat.info/smf/index.php?action=forum
banga
Admin
Admin
banga


Broj postova : 165
Age : 42
Lokacija : Slavonski Brod
Registration date : 23.10.2008

Projekt  terminator quadcopter Empty
PostajNaslov: Re: Projekt terminator quadcopter   Projekt  terminator quadcopter Icon_minitime119/3/2011, 22:34

Evo slike sa elektronikom sad jos ostaje podesavanje

Projekt  terminator quadcopter Snc00984medium

Projekt  terminator quadcopter Snc00980
[Vrh] Go down
http://dream-sat.info/smf/index.php?action=forum
 
Projekt terminator quadcopter
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Novi projekt little Twin (dvokrilac)
» quadcopter
» Project: Quadcopter
» Project: Quadcopter X-Fly MK Đakovo

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Modelarstvo :: Multirotori-
Forum(o)Bir: